Agencja Power – patronem medialnym konferencji Leaders who ROCK!

Zapraszamy na trzy wyjątkowe wydarzenia, które odbędą się w dniach 23-24 czerwca w Pure Sky Club, Warszawa, związane z konferencją na temat przywództwa „Leaders who Rock”


Jedyna taka konferencja, podczas której poczujesz energię muzyki i spotkasz największych liderów, którzy tworzą własne partytury sukcesu i wyznaczają nowe kierunki w biznesie. Myśl w rytmie rocka, zainspiruj się i pamiętaj o harmonii w zespole.


Uważaj! To jest mocne, to jest rockowe, to będzie porywające!


Zapraszamy 24 czerwca w Warszawie na międzynarodową konferencję „Leaders who Rock” z Peterem Cookiem, autorem 8 książek na temat przywództwa, znanym i cenionym na świecie wykładowcą, którego działania wspiera Sir Richard Branson (Virgin.com).

Oprócz Petera Cooka na scenie wystąpią także: Federico Tonetti, Dyrektor Generalny Lafarge Polska, Sebastian Kotow, psycholog  i doradca biznesu, CEO Quadrilion,  a rytm wyznaczy zespół Adrenalina z Brian Allan na czele. Szczegóły programu i bilety na stronie: http://www.pureskyclub.com/leaderswhorock/

Konferencja zostanie poprzedzona specjalną, prywatną kolacją dla partnerów, sponsorów i liderów, którzy będą mieć jedyną w swoim rodzaju okazję do rozmowy z Peterem Cookiem i jego przyjaciółmi. Paul Cowen, Dyrektor Zarządzający Pure Sky Club zaprasza na „Captain’s Dinner” składający się z najlepszych specjałów Klubu. Podczas pięciodaniowej kolacji oraz prywatnego koncertu z Peterem i jego przyjaciółmi będzie wiele okazji do omówienia współpracy z innymi przywódcami biorącymi udział w projekcie „Leaders who Rock”.

Bilety: https://www.eventbrite.com/e/leaders-who-rock-conference-on-leadership-tickets-16857363829

Peter Cook, który prowadzi Human Dynamics oraz Academy of Rock, oferując rozwój biznesowy i organizacyjny, pomoże znaleźć i wzmocnić głos lidera, który każdy z nas ma w sobie.


Organizator: Pure Sky Club – jedyny prywatny międzynarodowy klub biznesu w Warszawie, 600 metrów przestrzeni konferencyjnej, do spotkań indywidualnych, pracy, konsumpcji i rozrywki.  www.pureskyclub.com
Kontakt: malgorzata.krukowska@gmail.com (+48 501 645 913)

Leaders konferencja

Peter Cook, MD of Human Dynamics & The Academy of Rock, Virgin.com
Peter Cook, założyciel i dyrektor firmy Human Dynamics, specjalizującej się w doradztwie biznesowym i organizacyjnym. Jest znanym mówcą na wielu międzynarodowych konferencjach, wykładowcą  kursów MBA na uniwersytecie. Jego wystąpienia łączą wiedzę i doświadczenie biznesowe z muzyką poprzez The Academy of Rock. Autor siedmiu książek na temat przywództwa w biznesie rekomendowanych przez takie sławy jak Tom Peters, profesor Charles Handy i Harvey Goldsmith CBE oraz przez Lorda Richarda Bransona, dla którego pisze artykułu na blogu Virgin.com. Pomógł wielu liderom zostać super gwiazdami w ich firmach i branży.

Federico Tonetti, Dyrektor Generalny, Prezes Zarządu
Ukończył studia MBA w Instituto de Empresa w Madrycie i studia z Business Administration na Uniwersytecie L.Boconi w Mediolanie. Zanim dołączył do Lafarge, w latach 1999 – 2008, pracował dla firm Legrand, Pirelli Energy Cables & Systems oraz Bain & Company w Mediolanie, Berlinie i Paryżu.
 
W 2008 roku dołączył do Grupy Lafarge jako menadżer ds. strategii. W 2010 roku został dyrektorem generalnym ds. betonu w Europie Centralnej i Wschodniej, a od 2012 roku był odpowiedzialny za linię produktową betonu w Polsce.
Od października 2014 roku Federico Tonetti pełni funkcję dyrektora generalnego Lafarge w Polsce.
 
Jest z pochodzenia Włochem. Jest żonaty, ma dwóch synów i mówi biegle w pięciu językach, między innymi po polsku. Ma 42 lata.


Sebastian Kotow, Quadrilion S.A., Akademia im. Leona Koźmińskiego

Psycholog biznesu, wykładowca  z zakresu  ekonomii zaufania oraz przywództwa. Prowadzi seminaria i wykłady na uczelniach wyższych w Polsce, warsztaty i sesje strategiczne dla międzynarodowych korporacji w 19 krajach. W  ciągu ostatnich 10 lat w jego wykładach  wzięło udział ponad 30 tys. osób. Początki kariery zawodowej to  bankowość  i finanse – pracował dla największych światowych instytucji finansowych. Później związał się z branżą doradczą i szkoleniową. W ostatnich latach był CEO oraz Liderem praktyki –  Speed of Trust  w FranklinCovey w Polsce, wcześniej Prezes Zarządu  oraz udziałowiec w Brian Tracy International. Obecnie jest członkiem Rady Programowej ThinkThank, Doradcą Zarządu Polish National Sales Awards oraz Przewodniczącym Rady Nadzorczej  Quadrilion S.A., firmy, która zajmuje się międzynarodowym obrotem dziełami sztuki współczesnej.
 
Studiował zarządzanie i psychologię na prestiżowych uczelniach w USA i UK. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, International Association for Research in Economic Psychology oraz Association for Consumer Research.  Fascynuje go psychologia ekonomiczna i błędy myślenia w biznesie – które są przedmiotem jego wykładów, praktyki  i badań.
 
Prowadzi wykłady na studiach podyplomowych Psychologia Biznesu oraz MBA & Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Brian Allan, Managing Director, Rock On music club and Adrenalinaband.com


Międzynarodowy przedsiębiorca w branży muzycznej, właściciel klubu muzycznego Rock On, autor, wykonawca i producent wielu utworów muzycznych i teledysków m.in. współpracując ze zdobywcami nagród Grammy i Oscar. Jako menadżer Brian odkrył i rozwinął talent młodej piosenkarki Holly Brook Hafferman, która występuję obecnie z takimi sławami jak Eminem i Rihanna. Brian prowadzi również własny zespół ADRENALIA,  który jest jednym z najlepszych w Polsce grup wykonujących standardy muzyki rokowej oraz własne utwory. Brian poprowadzi AfterParty, w którym weźmie udział dodatkowo jeszcze 7 innych zespołów muzycznych, a na scenie wystąpią „Leaders who Rock”!.

Zapraszamy do udziału!

PSC Leaders

Leaders who ROCK!
June 23-24th conference & events at the Pure Sky Club
“Leadership and Motivation Lessons from Sir Richard Branson
and world leaders”  
On June 24th we invite you to the ground breaking conference on leadership “Leaders who Rock” with Peter Cook, author of 8 books on leadership, global key note conference speaker who’s personally endorsed by Sir Richard Branson. This Virgin business consultant and author will certainly rock Warsaw!
The conference will be preceded by a special private dinner party on June 23rd (7  – 11 pm) for Partners, Sponsors and leaders who want to have a one-on-one opportunity to talk with Peter Cook and his guests.
We’ll finish with the Rock Afterparty on June 24th (starting at 7 pm) led by Peter Cook and Brian Allan (Adrenalina Band) and guest performers who promise us the best party in Warsaw! Please check our event website for the detailed agenda, speaker profiles and ticket prices: : http://www.pureskyclub.com/leaderswhorock/
Pure Sky Club is the main organizer of the event. If you’re interested in sponsorship opportunities, group tickets or special prices please contact: malgorzata.krukowska@gmail.com (+48 501 645 913)

Ostatnie wpisy

Archiwum

Kategorie

Tagi

Przeczytaj również

EVENT MANAGER

Hania jest absolwentką kierunku Tourism Events Management na Northumbria University Newcastle.

Pochodzi znad morza, dlatego kocha naturę i aktywność na świeżym powietrzu. Lubi, jak dużo się dzieje, stąd praca przy organizacji eventów.

Jest otwarta i komunikatywna, a po pracy chętnie sięga po dobrą książkę i spędza czas z bliskimi. Podróże sprawiają jej wielką radość, a fotografowanie pięknych widoków stało się jej hobby. Jest także dyplomowaną wizażystką, która uwielbia podkreślać kobiecą urodę.

Incentive Project Manager

Absolwentka Prawa Europejskiego na UAMie. Ze studiów pozostała jej pasja do polityki zagranicznej i niechętna umiejętność wczytywania się w zapisy umowne. Fanka futbolu i amatorka snowboardu. Pochodzi znad morza, więc w razie wyboru „morze, czy góry?”, cóż nie ma dylematu (chyba, że w górach jest śnieg 😊).

Z Chin przywiozła słabość do ostrego jedzenia, z Nowej Zelandii miłość do rugby, z Tanzanii nie przywiozła likaon, więc wraca tam często by złapać go w obiektyw. W podróżach lubi adrenalinę, dobre jedzenie i ciekawych ludzi, więc na tych filarach buduje swoje programy.

POWER NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Nagroda Klientów – Działów Zakupów
Procon Award (Usługi Kreatywne)

Certyfikat Solidna Firma
(od paru lat)

Tygrysy Biznesu

Nagroda MP Power Awards
– portalu Meeting Planner w kategorii
Team-building / Outdoor

Firma Roku
Polish Product

Platynowy Certyfikat
Polish Product

Firma z Zasadami

Nagroda Polskiego Internetu
za stronę internetową
w kategorii Rozrywka i Rekreacja

Nagroda Meeting Planner
w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku

Firma Rodzinna

LOGISTIC MANAGER

Pozytywny, uśmiechnięty i zakręcony człowiek. Uczęszczał do szkoły muzycznej I stopnia którą ukończył dyplomem.

Z wykształcenia jest fotografem, którego zawód otrzymał po ukończeniu szkoły średniej zakończonej pozytywnie egzaminem zawodowym. Swoje pierwsze kroki z eventami stawiał mając 16 lat. Wtedy nie wiedział jeszcze że taka praca wplecie się w jego życie na stałe. Wyboru pozostania w eventach dokonał po skończeniu szkoły w 2008 roku.

W podjęciu takiej decyzji pomógł mu kontakt z ludźmi ich satysfakcja poprzez włożone serce w przygotowania eventu, a także podróże w różne zakątki kraju związane z pracą.

Podczas wyjazdów i spotkań z klientem wkłada całe serce aby wykonywana usługa była zawsze na najwyższym poziomie.

Czas wolny lubi spędzać na rowerze, podróżach i wędrówkach górskich. Zakochany w Rzymie wraz z historia z nim związaną. Jego pasją jest jeździectwo konne. Na grzbiecie czuje się prawdziwie wolny i zapomina o wszelkich trudnościach . To w stajniach można go spotkać gdy ma dość pędu życia i potrzebuje odetchnąć.

Warto wspomnieć że czasem próbuje swoich sił jako Dj kiedy trafi się okazja , to hobby wzięło się z muzyki, która towarzyszy mu w jego życiu od dzieciństwa.

PROJECT & NEW BUSINESS MANAGER

Urodzony i wychowany na Śląsku. Lata młodzieńcze spędził w Bieszczadach, szkoła średnia i wyższa to zaś okres w Kanadzie. Finalnie osiadł w Warszawie, gdzie od ponad 20-stu lat jest kowalem swojego zwariowanego losu.

Wulkan energii, uzależniony od adrenaliny i sportów ekstremalnych (m.in. snowboardowy FR, rowerowy DH, żagle, sporty motorowe, etc.) Nie potrafi żyć bez bliskiego kontaktu z ludźmi, choć ceni sobie chwile sam na sam ze sobą.

Doradzi, rozśmieszy, pomoże, ma milion pomysłów na minutę i z werwą garnie się do działania! Gdziekolwiek by nie był, cokolwiek by nie robił, w tle zawsze towarzyszy mu muzyka – ona go napędza, a gdy trzeba, relaksuje i resetuje.

Ciekawy świata, spragniony przygód, zawsze gotowy na nowe wyzwania jakie zafunduje mu los.

CZŁONEK SPECJALNY ZESPOŁU

18 maja 2018 roku bez okresu próbnego dołączyła do naszego zespołu Irenka. Srebrno-szary wyżeł wejmarski. Posiada zdolności przegryzania drobnych przedmiotów, jest mega szybka, więc na pewno sprawdzi się w naszym POWER-owym zespole.

Jest przyjazna dla Klientów i podwykonawców, szybko zjednuje sobie przyjaciół.

Na razie szkoli ją Dyrektor Stefan, ale szybko pnie się w szczeblach kariery.

CZŁONEK SPECJALNY ZESPOŁU

Stefanek jest członkiem naszego zespołu od 2008 roku. Zawsze jest pełen energii. Uwielbia pływanie /ratowanie ludzi/, tarzanie w śniegu i długie spacery. Radosny i przyjazny, jest wspaniałym psem towarzyszącym.

Dobrze toleruje towarzystwo ludzi wchodzących do firmy oraz dzieci. Oczywiście dobrych ludzi. Innym rzuca się do grdyki 😊 Koty uwielbia – ganiać 😊

Im jest starszy tym bardziej potrzebuje przytulania. Uwielbia „Pana kanapkę” przychodzącego do biura w porze lunchu 😊, duże kości i swoją Panią 😊

LOGISTIC MANAGER

Od wielu lat biega, czynnie biorąc udział w różnego rodzaju zawodach – od krótkich dystansów po biegi ultra – reprezentując klub Dogoń Grodzisk Mazowiecki. W wolnych chwilach (poza bieganiem) chodzi po górach, jeździ rowerem na średnich i dłuższych dystansach.

 

W planach ma zebranie brakujących materiałów i dokończenie swojej książki o Chorwacji, z którą jest emocjonalnie związany.

 

Z powodzeniem zorganizował mnóstwo różnego rodzaju eventów od spływów kajakowych, przez turnieje w kręgle, imprezy taneczne, warsztaty kulinarne czy wyścigi kartami, po akcje charytatywne.

W pracy stara się wykorzystać swoje ADHD, wyobraźnię, pomysłowość oraz poczucie humoru.

 

W czasie eventów jest jak podczas gry w szachy, przewiduje potrzeby klienta i planuje kilka ruchów do przodu. W dzieciństwie jego idolem był McGyver, więc zawsze ma ze sobą scyzoryk czy trytytki, a do tego po ojcu i dziadku jest złotą rączką.

PROJECT & NEW BUSINESS MANAGER

Urodzony i wychowany na Śląsku. Lata młodzieńcze spędził w Bieszczadach, szkoła średnia i wyższa to zaś okres w Kanadzie. Finalnie osiadł w Warszawie, gdzie od ponad 20-stu lat jest kowalem swojego zwariowanego losu.

Wulkan energii, uzależniony od adrenaliny i sportów ekstremalnych (m.in. snowboardowy FR, rowerowy DH, żagle, sporty motorowe, etc.) Nie potrafi żyć bez bliskiego kontaktu z ludźmi, choć ceni sobie chwile sam na sam ze sobą.

Doradzi, rozśmieszy, pomoże, ma milion pomysłów na minutę i z werwą garnie się do działania! Gdziekolwiek by nie był, cokolwiek by nie robił, w tle zawsze towarzyszy mu muzyka – ona go napędza, a gdy trzeba, relaksuje i resetuje.

Ciekawy świata, spragniony przygód, zawsze gotowy na nowe wyzwania jakie zafunduje mu los.

EVENT MANAGER

Przygoda Krzysztofa z eventami zaczęła się jeszcze na studiach od pokazw Sztuk Walki które w tamtym czasie trenował zapalczywie. Bardzo spodobał się mu klimat panujący wśród osób związanych organizacyjnie z eventami. Zobaczył tam ludzi pełnych pasji, profesjonalizmu i poświęcenia. Szybko zrozumiał, że to jest to, co chciałby robić w swoim życiu. Następnie przyszedł czas na koordynację poszczególnych odcinków i całościowe realizacje.

Mówi, że uwielbia czuć ten dreszczyk emocji przed realizacją, kiedy nie widać jeszcze zamierzonych efektów, a cała wizja jest wyłącznie w jego głowie.

Branża eventowa, jak sam to określa, daje mu możliwość rozwoju na różnych płaszczyznach. Jego zdaniem dobry event manager musi mieć cechy Organizatora, Sprzedawcy, Negocjatora i przede wszystkim mieć wizję i pomysł na event. A elastyczność i kreatywność to standardowe umiejętności. Wielopłaszczyznowość tej pracy i fakt, że nigdy nie ma takich samych realizacji sprawia, że jest to dla niego wymarzone zajęcie.

Prywatnie ma dwie wielkie pasje. Są to podróże w nowe miejsca i sport. Nie wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej. Ciągle ma nowe zajawki, co sprawia, że ciężko za nim nadążyć. Dlatego jego ulubionym wyrażeniem, które w pełni wpisuje się w ramy pracy w branży eventowej to: „Sytuacja jest Dynamiczna”.

Zawodowo współpracował z takimi brandami jak: Seat, Bricomarche, WBK, 7N, Gaspol, a także z różnymi instytucjami, w tym kilkoma ministerstwami i kancelarią premiera. Ponadto koordynował również takie wydarzenia plenerowe jak choćby “Dni Warszawy”.

INCENTIVE DIRECTOR

Kiedy mówi, że pracuje w „incentivach” od 10 lat nikt jej nie wierzy. Ale tak jest naprawdę. Programy przygotowywane przez Jagodę są dowodem na to, że incentive to nie program, ale historie opowiedziane miejscami, ludźmi i emocjami. Jagoda wierzy, że tak jak za czasów braci Grimm – baśnie są opowieściami dla dorosłych i wyszukuje takie perełki w każdym miejscu na Świecie (i w Polsce), do którego zabiera uczestników wyjazdów. A jak ich nie znajdzie – to wymyśli.

Ta „opolska dzioucha” (z urodzenia) jest wulkanem pomysłów, tytanem pracy i ma delikatnego bzika na punkcie logistyki.

Miłością od pierwszego wejrzenia obdarzyła RPA, ale niezmiennie gorącym uczuciem darzy Karkonosze.

Jest głodna świata, ale jej ucieczką od codzienności jest działka i balkon, który rok rocznie zamienia z pasją w mini-ogród botaniczny.

EVENT DIRECTOR

Na studia, z rodzinnego Torunia, wyemigrowała do krainy pyr i koziołków. Na stałe osiedlając się jednak w stolicy. Z wykształcenia magister turystyki i rekreacji… z naciskiem na rekreację. Od 2017 roku w branży spotkań i wydarzeń /eventowej/ i wyjazdów motywacyjnych /incentive travel/.

Chętnie tworzy wyjazdy typu city break i wydarzenia w niestandardowych polskich przestrzeniach. Uwielbia odkrywać miejsca, które mają mało wspólnego z człowiekiem, a więcej z naturą i relaksem. Dlatego, jak tylko ma wolną chwilę ucieka przed korkami i dużym stężeniem smogu.

Zakochana w tatuażach, podróżach „na własną rękę” oraz swojej pracy. Uważa, że dobre jedzenie może uszczęśliwić człowieka (w kuchni daleko jej co prawda do Magdy Gessler – ale się stara)!

MANAGING DIRECTOR

Gdyby tylko klonowanie ludzi było legalne… Z pewnością jedną z pierwszych kandydatek do sklonowania byłaby Magda! Nie sposób jej nie lubić (czy nawet nie kochać). I to wcale nie dlatego, że rzuca uroki, ale dlatego że jej osobisty czar i ujmujący sposób bycia powodują, że chciałoby się ją pomnożyć co najmniej 6 razy.

Magda pozostaje wierna Agencji Power od samego początku jej istnienia, czyli od wyjazdów narciarskich w 1997 roku. Kilka lat temu zajmowała się prowadzeniem stron www oraz kampanii w sieciach społecznościowych, a obecnie jest odpowiedzialna za rozwój działu kart sportowych OK System oraz koordynację eventów dla Hoteli i Agencji.

Jest dla wszystkich przykładem pracowitości i sumienności, ale ma jedną słabość… Portugalię, którą pragnie poczuć całym sercem: poznać jej magiczne wąskie i strome uliczki, gdzie powstało fado i malownicze plaże z ukrytymi zatoczkami. Podróże małe i duże są dla nią największą pasją i siłą napędową. Jeśli więc w danym momencie nie pracuje to jest wielce prawdopodobne, że wyjechała poznawać świat.

PREZES POWER

Olga Krzemińska-Zasadzka, CEO i managing director Agencja Power, Prezes Zarządu SOIT, członek – założyciel SBE, wieloletni członek Zarządu SBE /2010-2017/, SKKP, a także site.

Członek zespołu ekspertów Dialogu Branżowego SAR-PSML, brała udział w pracach grup „Incentive”, była inicjatorką dołączenia SBE do projektu „Dobry Przetarg”.

Twórca Kodeksu Dobrych Praktyk SBE, działała w Komisji Etyki w SOIT oraz Komisji Etyki SBE, Radzie Programowej konferencji Event Biznes. Współtwórca akcji charytatywnej Elfy SBE. Zasiadała w kapitule międzynarodowego konkursu Eventex Awards.
W konkursie Eventex Awards została wybrana także do 100 najbardziej wpływowych ludzi branży eventowej w Europie. Kongres Magazine także wyróżnił ją w tej kategorii /Top meetings Agencies/ – osób najbardziej wpływowych w branży w Europie.

Jest wśród 100 najbardziej wpływowych w Polskiej Turystyce wg jury portalu i magazynu „Wasza Turystyka”. Otrzymała MP Power w kategorii Team-building, 2 razy była nominowana w kategorii „incentive”.

Autorka licznych publikacji m. in. dla magazynów: OOH Event, Tygrysy Biznesu, blog THINK MICE, MICE Poland, Ooh Magazine, Nowy Marketing i wielu innych. Od początku istnienia na rynku pomaga tworzyć „event katalog”.

Występowała w roli prelegenta na wielu konferencjach gospodarczych i branżowych /MICE/ mi.in: Europejski Kongres Przedsiębiorczości, konferencji Event-Mix, konferencji Meetings Wek Poland, konferencji Event Biznes, w panelach dyskusyjnych MeetingPlanner.

Entuzjastka sportu, podróży i aktywności w każdym wydaniu: od narciarstwa i snowboardu, poprzez nurkowanie, windsurfing i kitesurfing, na off-roadzie i squashu kończąc / była 2gą rakietą Polski w squash-u przez 3 lata, wraz z drużyną zdobyła srebro w Drużynowych Mistrzostwach Europy w 2006 roku, w 2018 roku 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Masters.

Razem z zespołem pasjonatów i profesjonalistów organizuje wydarzenia eventowe, wyjazdy typu incentive travel, szkolenia, imprezy sportowe, prestiżowe gale, konferencje i kongresy na terenie całej Polski i po za granicami kraju