• Ogranizacja konferencji i kongresów
  Conference
 • SZKOLENIE
  Szkolenie z cyberbezpieczeństwa
 • KONFERENCJA KRAJOWA
  Cykliczne konferencje w całym kraju
 • Konferencja międzynarodowa
  Organizacja międzynarodowych konferencji i kongresów

WYNIKI POPARTE DOŚWIADCZENIEM

Doświadczony organizator konferencji, szkoleń i kongresów

Profesjonalna organizacja konferencji to znacznie więcej niż przygotowanie świetnego scenariusza. Nawet najdoskonalszy scenariusz nie uratuje imprezy, jeśli zawiedzie nagłośnienie. Podobnie nawet najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązania okażą się niewiele pomocne, jeśli zawiedzie catering. Organizacja konferencji, szkoleń i kongresów to przedsięwzięcie niezwykle skomplikowane, a sukces wydarzenia zależy od ogromnej liczby czynników, dlatego warto wybrać pewnego organizatora, z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie.

Organizacja konferencji i szkoleń jest jednym z filarów naszej działalności. Posiadamy niezbędne doświadczenie i instrumentarium do organizacji największych kongresów w kraju. 

 

Konferencje szyte na miarę

Organizacja szkoleń produktowych, spotkania integracyjne i promocyjne, cykliczne spotkania korporacyjne, konwencje biznesowe i naukowe, konferencje prasowe – w zależności od celu biznesowego naszego klienta, zrealizujemy każdy rodzaj spotkania z taką samą starannością i zaangażowaniem. Tworzymy unikalne scenariusze i zajmujemy się kompleksową obsługą projektów. 

Konferencje i kongresy przygotowane z pasją

Jako profesjonalny organizator kongresów zadbamy o każdy, najmniejszy szczegół. Nasz zespół jest przygotowany, aby zająć się organizacją konferencji od A do Z! Warszawa, jako biznesowa stolica konferencji, nie ma przed nami tajemnic, lecz podejmujemy się także realizacji na terenie całej Polski. 

 

Zapewniamy:

 • Wybór odpowiedniego venue – miejsca wydarzenia
 • Opracowanie scenariusza wydarzenia
 • Zakwaterowanie dla uczestników
 • Transport i logistykę
 • Catering
 • Proces rejestracji uczestników online i na miejscu 
 • Obsługę multimedialną
 • Obsługę transmisji online i live streaming
 • Konferansjerów i prelegentów, a także tłumaczy
 • Materiały konferencyjne i gadżety (od identyfikatorów przez materiały merytoryczne, po prezenty dla uczestników)
 • Przygotowanie stoisk dla partnerów i sponsorów
 • Branding konferencji, scenografię, meble i dekoracje 
 • Wydarzenia towarzyszące i atrakcje dodatkowe np. wieczorny koncert, występ artystyczny, zajęcia integracyjne
 • Komunikację wydarzenia – zarówno promocję, jak i narzędzia do komunikacji z uczestnikami
 • Kompleksową obsługę konferencji na miejscu – od recepcji po doświadczonego event managera

Najlepsze realizacje AGENCJI POWER

Organizacja Kongresu, Organizator kongresu

24 lutego mieliśmy przyjemność wesprzeć naszego Klienta w organizacji  Kongresu Departamentu Sieci Sprzedaży. Agencja była odpowiedzialna za scenografię i techniczną oprawę całego wydarzenia. Z racji tego, że wydarzenie drugi raz gościło w tym samym miejscu, mieliśmy za zadanie całkowicie odmienić przestrzeń i sprawić, żeby Goście poczuli się wyjątkowo. Zdecydowaliśmy, że postawimy

Przeczytaj więcej »

Konferencja – Cybersecurity Conference for Energy Sector. Organizacja konferencji. Cyberbezpieczeństwo.

W dniach 17-19 czerwca byliśmy odpowiedzialni za realizację wydarzenia CC4ES – Cybersecurity Conference for Energy Sector. Konferencja odbyła się w hotelu Double Tree by Hilton w Krakowie. Gośćmi specjalnymi byli m.in. pełnomocnik rządu ds. strategii infrastruktury Energetycznej Piotr Naimski i emerytowany czterogwiazdkowy generał armii Stanów Zjednoczonych, który w przeszłości pełnił funkcję

Przeczytaj więcej »

VIII Forum Promocji Turystycznej dla portalu Wasza Turystyka. Organizacja forum Warszawa

Agencja Power realizowała konferencja branżową pod tytułem VIII Forum Promocji Turystycznej dla portalu Wasza Turystyka. Konferencja ekspercka dotycząca aktualnej sytuacji w branży turystycznej i szeroko pojętej branży MICE. Wydarzenie przebiegło w ścisłym reżimie sanitarnym. Każdy z uczestników miał założoną maseczkę, na Sali i recepcji dostępne były płyny do dezynfekcji oraz

Przeczytaj więcej »

Konferencja Krajowa CHIESI. Organizator konferencji dla branży farmaceutycznej

W marcu mieliśmy zaszczyt organizować  na zlecenie firmy Chiesi Konferencję Krajową. Spotkanie miało charakter naukowy, było przeznaczone wyłącznie dla lekarzy i odbywało się w dwóch lokalizacjach Wrocławiu i Toruniu. Agencja odpowiadała za kompleksową realizację wydarzenia. CECHY SZCZEGÓLNE: DODATKOWE INFORMACJE Organizacja konferencji, organizator konferencji, organizacja konferencji krajowej firmy farmaceutycznej, organizator konferencji

Przeczytaj więcej »

Seria webinarów dla zagraniczninego klienta: Niemieckiego i Holenderskiego oddziału marki Tork

Kontynuujemy naszą dobrą współpracę ze znaną marką dozowników w Polsce. Tym razem zdobywamy zagraniczny rynek! Od kwietnia 2021 roku mamy przyjemność tworzyć i realizować cykliczne webinary dla Niemieckiego, Holenderskiego i Belgiskiego oddziału Essity. Łącznie od wiosny przeprowadziliśmy z olbrzymim sukcesem 20 spotkań, w którym łącznie wzięło udział 800 uczestników. To

Przeczytaj więcej »

Mazury, Warszawa, a może Kraków? Sprawdzone venue na organizację konferencji

Ogromną rolę w sukcesie kongresu odgrywa venue, czyli miejsce wydarzenia. Znalezienie właściwej lokalizacji, odpowiedniej do skali i rangi imprezy, mimo rozwoju infrastruktury kongresowej, nadal stanowi wyzwanie dla profesjonalnych organizatorów konferencji i kongresów. Agencja Power współpracuje z najlepszymi centrami kongresowymi w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego. Mamy także duże doświadczenie w realizacji kongresów w innych lokalizacjach w Polsce. W naszej bazie venue znajduje się szereg obiektów konferencyjnych i hoteli, z którymi współpracujemy na stałe, a więc doskonale znamy ich możliwości oraz potencjał. Realizowaliśmy także projekty obejmujące konferencje w kilku lokalizacjach jednocześnie, a także cykle konferencji w różnych regionach Polski. Konwencja biznesowa z widokiem na Tatry, a może konferencja prasowa na płycie lotniska? Z odwagą charakterystyczną dla zespołu Agencji Power – podejmujemy się nietypowych wyzwań organizacyjnych. 

 

Warto wziąć pod uwagę, iż organizację konferencji i kongresów należy zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Najlepsze venue, w popularnych terminach, mogą być rezerwowane nawet kilka lat do przodu. Przykładowo w Mazowieckim na najlepsze miejsca czeka się średnio nawet 2 lata. 

 

Socialowy wymiar organizacji konferencji

Absolutnym wyróżnikiem w organizacji konferencji jest dbałość o dwa wymiary wydarzenia. Niezależnie od tego czy spotkanie odbędzie się w Warszawie czy w innym mieście, warto, aby miało swoją wirtualną odsłonę. Profesjonaliści od wizerunku w sieci umieją skorelować social media z wydarzeniem offline i wiedzą, jak budować zasięgi. Online’owa promocja to aktualnie absolutny „must be” imprezy. Nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie również w tym wymiarze.

 

Trendy w organizacji szkoleń, konferencji i kongresów

W zależności od życzenia klienta, zadbamy, aby cała konferencja była maksymalnie spersonalizowana. Od imiennego powitania w hotelu, po materiały konferencyjne z nazwiskami uczestników, kończąc na gadżetach pamiątkowych. Dzięki temu każdy zaproszony może poczuć się ważnym gościem, przez to z przyjemnością uczestniczy w wydarzeniu i wraca chętniej na kolejne.

 

Coraz więcej firm zwraca uwagi na eko-wybory swoich pracowników, partnerów biznesowych i uczestników swoich wydarzeń. Organizacja konferencji i kongresów staje się doskonałą okazją do zastosowania ekologicznych rozwiązań i wdrożenia szeregu działań zmierzających do minimalizacji wpływu na środowisko. Kody QR zamiast drukowanych biletów, aplikacja zamiast katalogów, personalizowane kubki termiczne zamiast jednorazowych, torby z certyfikatem ekologicznej bawełny lub tkanin PET czy ekologiczny serwis cateringowy – to tylko mała garść z szerokiego wachlarza eko-pomysłów. Organizacja konferencji i kongresów w duchu eko wymaga odejścia od wielu utartych schematów, ale to kreatywne wyzwanie budujące pozytywny wizerunek firmy i przychylność w oczach konsumentów, pracowników i kooperantów. 

EVENT MANAGER

Hania jest absolwentką kierunku Tourism Events Management na Northumbria University Newcastle.

Pochodzi znad morza, dlatego kocha naturę i aktywność na świeżym powietrzu. Lubi, jak dużo się dzieje, stąd praca przy organizacji eventów.

Jest otwarta i komunikatywna, a po pracy chętnie sięga po dobrą książkę i spędza czas z bliskimi. Podróże sprawiają jej wielką radość, a fotografowanie pięknych widoków stało się jej hobby. Jest także dyplomowaną wizażystką, która uwielbia podkreślać kobiecą urodę.

Incentive Project Manager

Absolwentka Prawa Europejskiego na UAMie. Ze studiów pozostała jej pasja do polityki zagranicznej i niechętna umiejętność wczytywania się w zapisy umowne. Fanka futbolu i amatorka snowboardu. Pochodzi znad morza, więc w razie wyboru „morze, czy góry?”, cóż nie ma dylematu (chyba, że w górach jest śnieg 😊).

Z Chin przywiozła słabość do ostrego jedzenia, z Nowej Zelandii miłość do rugby, z Tanzanii nie przywiozła likaon, więc wraca tam często by złapać go w obiektyw. W podróżach lubi adrenalinę, dobre jedzenie i ciekawych ludzi, więc na tych filarach buduje swoje programy.

POWER NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Nagroda Klientów – Działów Zakupów
Procon Award (Usługi Kreatywne)

Certyfikat Solidna Firma
(od paru lat)

Tygrysy Biznesu

Nagroda MP Power Awards
– portalu Meeting Planner w kategorii
Team-building / Outdoor

Firma Roku
Polish Product

Platynowy Certyfikat
Polish Product

Firma z Zasadami

Nagroda Polskiego Internetu
za stronę internetową
w kategorii Rozrywka i Rekreacja

Nagroda Meeting Planner
w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku

Firma Rodzinna

LOGISTIC MANAGER

Pozytywny, uśmiechnięty i zakręcony człowiek. Uczęszczał do szkoły muzycznej I stopnia którą ukończył dyplomem.

Z wykształcenia jest fotografem, którego zawód otrzymał po ukończeniu szkoły średniej zakończonej pozytywnie egzaminem zawodowym. Swoje pierwsze kroki z eventami stawiał mając 16 lat. Wtedy nie wiedział jeszcze że taka praca wplecie się w jego życie na stałe. Wyboru pozostania w eventach dokonał po skończeniu szkoły w 2008 roku.

W podjęciu takiej decyzji pomógł mu kontakt z ludźmi ich satysfakcja poprzez włożone serce w przygotowania eventu, a także podróże w różne zakątki kraju związane z pracą.

Podczas wyjazdów i spotkań z klientem wkłada całe serce aby wykonywana usługa była zawsze na najwyższym poziomie.

Czas wolny lubi spędzać na rowerze, podróżach i wędrówkach górskich. Zakochany w Rzymie wraz z historia z nim związaną. Jego pasją jest jeździectwo konne. Na grzbiecie czuje się prawdziwie wolny i zapomina o wszelkich trudnościach . To w stajniach można go spotkać gdy ma dość pędu życia i potrzebuje odetchnąć.

Warto wspomnieć że czasem próbuje swoich sił jako Dj kiedy trafi się okazja , to hobby wzięło się z muzyki, która towarzyszy mu w jego życiu od dzieciństwa.

PROJECT & NEW BUSINESS MANAGER

Urodzony i wychowany na Śląsku. Lata młodzieńcze spędził w Bieszczadach, szkoła średnia i wyższa to zaś okres w Kanadzie. Finalnie osiadł w Warszawie, gdzie od ponad 20-stu lat jest kowalem swojego zwariowanego losu.

Wulkan energii, uzależniony od adrenaliny i sportów ekstremalnych (m.in. snowboardowy FR, rowerowy DH, żagle, sporty motorowe, etc.) Nie potrafi żyć bez bliskiego kontaktu z ludźmi, choć ceni sobie chwile sam na sam ze sobą.

Doradzi, rozśmieszy, pomoże, ma milion pomysłów na minutę i z werwą garnie się do działania! Gdziekolwiek by nie był, cokolwiek by nie robił, w tle zawsze towarzyszy mu muzyka – ona go napędza, a gdy trzeba, relaksuje i resetuje.

Ciekawy świata, spragniony przygód, zawsze gotowy na nowe wyzwania jakie zafunduje mu los.

CZŁONEK SPECJALNY ZESPOŁU

18 maja 2018 roku bez okresu próbnego dołączyła do naszego zespołu Irenka. Srebrno-szary wyżeł wejmarski. Posiada zdolności przegryzania drobnych przedmiotów, jest mega szybka, więc na pewno sprawdzi się w naszym POWER-owym zespole.

Jest przyjazna dla Klientów i podwykonawców, szybko zjednuje sobie przyjaciół.

Na razie szkoli ją Dyrektor Stefan, ale szybko pnie się w szczeblach kariery.

CZŁONEK SPECJALNY ZESPOŁU

Stefanek jest członkiem naszego zespołu od 2008 roku. Zawsze jest pełen energii. Uwielbia pływanie /ratowanie ludzi/, tarzanie w śniegu i długie spacery. Radosny i przyjazny, jest wspaniałym psem towarzyszącym.

Dobrze toleruje towarzystwo ludzi wchodzących do firmy oraz dzieci. Oczywiście dobrych ludzi. Innym rzuca się do grdyki 😊 Koty uwielbia – ganiać 😊

Im jest starszy tym bardziej potrzebuje przytulania. Uwielbia „Pana kanapkę” przychodzącego do biura w porze lunchu 😊, duże kości i swoją Panią 😊

LOGISTIC MANAGER

Od wielu lat biega, czynnie biorąc udział w różnego rodzaju zawodach – od krótkich dystansów po biegi ultra – reprezentując klub Dogoń Grodzisk Mazowiecki. W wolnych chwilach (poza bieganiem) chodzi po górach, jeździ rowerem na średnich i dłuższych dystansach.

 

W planach ma zebranie brakujących materiałów i dokończenie swojej książki o Chorwacji, z którą jest emocjonalnie związany.

 

Z powodzeniem zorganizował mnóstwo różnego rodzaju eventów od spływów kajakowych, przez turnieje w kręgle, imprezy taneczne, warsztaty kulinarne czy wyścigi kartami, po akcje charytatywne.

W pracy stara się wykorzystać swoje ADHD, wyobraźnię, pomysłowość oraz poczucie humoru.

 

W czasie eventów jest jak podczas gry w szachy, przewiduje potrzeby klienta i planuje kilka ruchów do przodu. W dzieciństwie jego idolem był McGyver, więc zawsze ma ze sobą scyzoryk czy trytytki, a do tego po ojcu i dziadku jest złotą rączką.

PROJECT & NEW BUSINESS MANAGER

Urodzony i wychowany na Śląsku. Lata młodzieńcze spędził w Bieszczadach, szkoła średnia i wyższa to zaś okres w Kanadzie. Finalnie osiadł w Warszawie, gdzie od ponad 20-stu lat jest kowalem swojego zwariowanego losu.

Wulkan energii, uzależniony od adrenaliny i sportów ekstremalnych (m.in. snowboardowy FR, rowerowy DH, żagle, sporty motorowe, etc.) Nie potrafi żyć bez bliskiego kontaktu z ludźmi, choć ceni sobie chwile sam na sam ze sobą.

Doradzi, rozśmieszy, pomoże, ma milion pomysłów na minutę i z werwą garnie się do działania! Gdziekolwiek by nie był, cokolwiek by nie robił, w tle zawsze towarzyszy mu muzyka – ona go napędza, a gdy trzeba, relaksuje i resetuje.

Ciekawy świata, spragniony przygód, zawsze gotowy na nowe wyzwania jakie zafunduje mu los.

EVENT MANAGER

Przygoda Krzysztofa z eventami zaczęła się jeszcze na studiach od pokazw Sztuk Walki które w tamtym czasie trenował zapalczywie. Bardzo spodobał się mu klimat panujący wśród osób związanych organizacyjnie z eventami. Zobaczył tam ludzi pełnych pasji, profesjonalizmu i poświęcenia. Szybko zrozumiał, że to jest to, co chciałby robić w swoim życiu. Następnie przyszedł czas na koordynację poszczególnych odcinków i całościowe realizacje.

Mówi, że uwielbia czuć ten dreszczyk emocji przed realizacją, kiedy nie widać jeszcze zamierzonych efektów, a cała wizja jest wyłącznie w jego głowie.

Branża eventowa, jak sam to określa, daje mu możliwość rozwoju na różnych płaszczyznach. Jego zdaniem dobry event manager musi mieć cechy Organizatora, Sprzedawcy, Negocjatora i przede wszystkim mieć wizję i pomysł na event. A elastyczność i kreatywność to standardowe umiejętności. Wielopłaszczyznowość tej pracy i fakt, że nigdy nie ma takich samych realizacji sprawia, że jest to dla niego wymarzone zajęcie.

Prywatnie ma dwie wielkie pasje. Są to podróże w nowe miejsca i sport. Nie wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej. Ciągle ma nowe zajawki, co sprawia, że ciężko za nim nadążyć. Dlatego jego ulubionym wyrażeniem, które w pełni wpisuje się w ramy pracy w branży eventowej to: „Sytuacja jest Dynamiczna”.

Zawodowo współpracował z takimi brandami jak: Seat, Bricomarche, WBK, 7N, Gaspol, a także z różnymi instytucjami, w tym kilkoma ministerstwami i kancelarią premiera. Ponadto koordynował również takie wydarzenia plenerowe jak choćby “Dni Warszawy”.

INCENTIVE DIRECTOR

Kiedy mówi, że pracuje w „incentivach” od 10 lat nikt jej nie wierzy. Ale tak jest naprawdę. Programy przygotowywane przez Jagodę są dowodem na to, że incentive to nie program, ale historie opowiedziane miejscami, ludźmi i emocjami. Jagoda wierzy, że tak jak za czasów braci Grimm – baśnie są opowieściami dla dorosłych i wyszukuje takie perełki w każdym miejscu na Świecie (i w Polsce), do którego zabiera uczestników wyjazdów. A jak ich nie znajdzie – to wymyśli.

Ta „opolska dzioucha” (z urodzenia) jest wulkanem pomysłów, tytanem pracy i ma delikatnego bzika na punkcie logistyki.

Miłością od pierwszego wejrzenia obdarzyła RPA, ale niezmiennie gorącym uczuciem darzy Karkonosze.

Jest głodna świata, ale jej ucieczką od codzienności jest działka i balkon, który rok rocznie zamienia z pasją w mini-ogród botaniczny.

EVENT DIRECTOR

Na studia, z rodzinnego Torunia, wyemigrowała do krainy pyr i koziołków. Na stałe osiedlając się jednak w stolicy. Z wykształcenia magister turystyki i rekreacji… z naciskiem na rekreację. Od 2017 roku w branży spotkań i wydarzeń /eventowej/ i wyjazdów motywacyjnych /incentive travel/.

Chętnie tworzy wyjazdy typu city break i wydarzenia w niestandardowych polskich przestrzeniach. Uwielbia odkrywać miejsca, które mają mało wspólnego z człowiekiem, a więcej z naturą i relaksem. Dlatego, jak tylko ma wolną chwilę ucieka przed korkami i dużym stężeniem smogu.

Zakochana w tatuażach, podróżach „na własną rękę” oraz swojej pracy. Uważa, że dobre jedzenie może uszczęśliwić człowieka (w kuchni daleko jej co prawda do Magdy Gessler – ale się stara)!

MANAGING DIRECTOR

Gdyby tylko klonowanie ludzi było legalne… Z pewnością jedną z pierwszych kandydatek do sklonowania byłaby Magda! Nie sposób jej nie lubić (czy nawet nie kochać). I to wcale nie dlatego, że rzuca uroki, ale dlatego że jej osobisty czar i ujmujący sposób bycia powodują, że chciałoby się ją pomnożyć co najmniej 6 razy.

Magda pozostaje wierna Agencji Power od samego początku jej istnienia, czyli od wyjazdów narciarskich w 1997 roku. Kilka lat temu zajmowała się prowadzeniem stron www oraz kampanii w sieciach społecznościowych, a obecnie jest odpowiedzialna za rozwój działu kart sportowych OK System oraz koordynację eventów dla Hoteli i Agencji.

Jest dla wszystkich przykładem pracowitości i sumienności, ale ma jedną słabość… Portugalię, którą pragnie poczuć całym sercem: poznać jej magiczne wąskie i strome uliczki, gdzie powstało fado i malownicze plaże z ukrytymi zatoczkami. Podróże małe i duże są dla nią największą pasją i siłą napędową. Jeśli więc w danym momencie nie pracuje to jest wielce prawdopodobne, że wyjechała poznawać świat.

PREZES POWER

Olga Krzemińska-Zasadzka, CEO i managing director Agencja Power, Prezes Zarządu SOIT, członek – założyciel SBE, wieloletni członek Zarządu SBE /2010-2017/, SKKP, a także site.

Członek zespołu ekspertów Dialogu Branżowego SAR-PSML, brała udział w pracach grup „Incentive”, była inicjatorką dołączenia SBE do projektu „Dobry Przetarg”.

Twórca Kodeksu Dobrych Praktyk SBE, działała w Komisji Etyki w SOIT oraz Komisji Etyki SBE, Radzie Programowej konferencji Event Biznes. Współtwórca akcji charytatywnej Elfy SBE. Zasiadała w kapitule międzynarodowego konkursu Eventex Awards.
W konkursie Eventex Awards została wybrana także do 100 najbardziej wpływowych ludzi branży eventowej w Europie. Kongres Magazine także wyróżnił ją w tej kategorii /Top meetings Agencies/ – osób najbardziej wpływowych w branży w Europie.

Jest wśród 100 najbardziej wpływowych w Polskiej Turystyce wg jury portalu i magazynu „Wasza Turystyka”. Otrzymała MP Power w kategorii Team-building, 2 razy była nominowana w kategorii „incentive”.

Autorka licznych publikacji m. in. dla magazynów: OOH Event, Tygrysy Biznesu, blog THINK MICE, MICE Poland, Ooh Magazine, Nowy Marketing i wielu innych. Od początku istnienia na rynku pomaga tworzyć „event katalog”.

Występowała w roli prelegenta na wielu konferencjach gospodarczych i branżowych /MICE/ mi.in: Europejski Kongres Przedsiębiorczości, konferencji Event-Mix, konferencji Meetings Wek Poland, konferencji Event Biznes, w panelach dyskusyjnych MeetingPlanner.

Entuzjastka sportu, podróży i aktywności w każdym wydaniu: od narciarstwa i snowboardu, poprzez nurkowanie, windsurfing i kitesurfing, na off-roadzie i squashu kończąc / była 2gą rakietą Polski w squash-u przez 3 lata, wraz z drużyną zdobyła srebro w Drużynowych Mistrzostwach Europy w 2006 roku, w 2018 roku 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Masters.

Razem z zespołem pasjonatów i profesjonalistów organizuje wydarzenia eventowe, wyjazdy typu incentive travel, szkolenia, imprezy sportowe, prestiżowe gale, konferencje i kongresy na terenie całej Polski i po za granicami kraju