W dniach 07 – 12 czerwca Agencja Power Sp. z o.o. miała przyjemność zorganizować wyjazd dla pracowników firmy Ceva Animal Health Polska Sp. z o.o. do Portugalii. Podczas 6 dniowego pobytu uczestnicy mieli okazję poznać najważniejsze zabytki Lizbony oraz spędzić czas na atlantyckiej wyspie Maderze.
W dniach 07 – 12 czerwca Agencja Power Sp. z o.o. miała przyjemność zorganizować wyjazd dla pracowników firmy Ceva Animal Health Polska Sp. z o.o. do Portugalii. Podczas 6 dniowego pobytu uczestnicy mieli okazję poznać najważniejsze zabytki Lizbony oraz spędzić czas na atlantyckiej wyspie Maderze.
Podczas pierwszych 2 dni pobytu w Lizbonie grupa wraz z polskojęzycznym przewodnikiem zwiedziła m.in: Dzielice Belem (Klasztor Hieronimitów, Pomnik Odkrywców i Torre de Belém), zabytkowe centrum miasta (Zamek św. Jerzego, Katedre Sé, Plac Comercio, Plac Rosso), Alfamę z jej urokliwymi uliczkami oraz dzielnice Expo wraz z Oceanarium. Podczas zwiedzania została również zaplanowana przerwa kawowa w słynnej kawiarni „Pastéis de Belém” oraz lunch w restauracji „Leo do Ouro” z menu złożonych w regionalnych półmisków grillowanych ryb i mięs.
Kolejne 4 dni grupa spędziła na Maderze. Uczestnicy zostali zakwaterowani w hotelu Golden Residance ****, z którego pokoi i basenu rozpościerał się widok na Cabo Girão, prawie 600 metrowy klif.
Na wyspie dla grupy zostały zorganizowane atrakcje:
- całodniowa wyprawa samochodami terenowymi, z polskojęzycznymi przewodnikami, podczas której uczestnicy mieli okazję zobaczyć m.in. punkt widokowy na szczycie Pico Arieiro 1 818 m. n.p.m., wpisane na listę UNECSO lasy wawrzynowe, Lewady – tradycyjne systemy nawadniające, najdalej wysunięty na wschód przylądek Św. Wawrzyńca oraz proces tworzenia i degustacja Ponchy – tradycyjnego alkoholu na bazie z trzciny cukrowej,
- rejs katamaranem z porty w Funchal wzdłuż wybrzeża połączony z obserwacją delfinów i wielorybów oraz open bar’em dla grupy,
- regionalna kolacja w restauracji „O Regional” położonej na Starym Mieście w Funchal oraz spacer jedną z najstarszych ulic na Maderze, Rua Santa Maria. Podczas kolacji, jako główne dane został podany filet z czarnego pałasza z bananem. Pałasz atlantycki to drapieżnik z oceanicznych głębin zamieszkujący włącznie wody wokół Madery oraz Japonii. Ryba podobna do węgorza, ale uzyskuje aż do 1,5 metra długości! Jest chlubą Madery. Popisowe danie to właśnie pałasz podawany z pieczonym bananem,
- lunch w restauracji „Doca do Cavacas” położonej nad samym oceanem z menu złożonego z lokalnych owoców morza (ryb, ostryg, sercówek, krewetek, ikry pałasza itp.),
- uroczystą kolację pożegnalną „A Seta” z tradycyjnymi występami artystycznymi.
Programy zostały ułożone tak aby zapewnić ciekawe atrakcje dla uczestników , jak również został przewidziany czas wolny dla grupy – relaks, zakup pamiątek, korzystane z infrastruktury hotelowej (basen, sauny). Podczas wyjazdu uczestnicy mieli okazje poznać zarówno stolicę kraju Lizbonę z jej najciekawszymi atrakcjami jak i wiecznie zieloną wyspę Maderę.
Na szczególną uwagę w programie zasługują również regionalne restauracje, w których grupa miała okazję spróbować lokalnych specjałów (ryby, owoce morza). Całość wyjazdu dostarczyła niezapomnianych wrażeń, co potwierdzają pozytywne komentarze uczestników.
Incentive Travel Portugalia, wyjazdy motywacyjne Portugalia, incentive travel Lisbona, wyjazd motywacyjny Lisbona, wyjazd motywacyjny Madera, incentive travel Madera.





